Ubytovací řád:

Hosté penzionu HAMRY:

 

 

 1. Jsou povinni se v celém penzionu a jeho  okolí cítit dobře, musí mít stále dobrou náladu a musí k ní navádět ostatní.
 2. Jsou si vědomi, že jazyková bariéra nesmí být na překážku stálé komunikaci mezi hosty všech národností, ras a pohlaví
 3. Ubytovací služby zaplatí s úsměvem předem před nástupem k ubytování.
 4. Před odchodem vrátí již zabalená prostěradla, lampičky, ručníky, sklenice a příbory, které jsou majetkem penzionu.
 5. Po odjezdu chválí Penzion Hamry po celém světě a doporučují jej svým známým.
 6. V prostorech penzionu a v jeho okolí nezakládají oheň. Nekouří na žádném z pokojů, ani v ostatních prostorech penzionu.
 7. Neničí zařízení penzionu, v případě, že se jim podaří něco zničit, s úsměvem škodu uhradí v plné výši.
 8. Nesnaží se chytit na televizorech žádné další programy, všechno co jsme mohli jsme již chytili my, u nás určitě nic dalšího nechytíte
 9. Vrací klíče od pronajatého pokoje personálu penzionu, popřípadě do poštovní schránky, nejpozději do 10 hodin posledního dne pobytu. Od penzionu odjíždějí se slzami v očích.
 10. Správce penzionu je povinen ubytovat hosta nejpozději do 17 hodin, pokud není domluveno jinak.
 11. V ubytovacích cimrách se nesmí přemisťovat nábytek, používat vlastní elektrické spotřebiče /mimo spotřebičů k osobní hygieně/. Host také neprovádí zásahy do elektrické instalace.
 12. V době od 22 hodiny večerní do 6 hodiny ranní zachovávají noční klid, aby nerušili ostatní hosty penzionu. V této době je host povinen zamykat vchodové dveře do penzionu, pokud je použije. Také je povinen se zamykat ve svém pokoji a na toaletě.
 13. Vyzuté boty včetně ponožek a vysvlečené oblečení si berou s sebou na pokoje a nenechávají je pohozené na chodbách penzionu ani v jeho okolí.
 14. Host na pokoji pravidelně větrá, aby zamezil vzniku plísní a rozšíření dalších nežádoucích pachů po celém penzionu.
 15. V prostoru restaurace se zapovídá konzumace jídel a nápojů, které nebyly zakoupeny v objektu.
 16. Při každém odchodu host zhasne světla, překontroluje uzavření vodovodních uzávěrů, zavře okna a dveře od pokoje uzamkne. Ztráta klíče od pokoje je hostu účtována ve výši 300,- Kč.
 17. Pro hosty na pokojích jsou určeny toalety v ubytovací části, hosté restaurace zase používají toalety v restauraci, které jsou dále rozděleny podle pohlaví.
 18. V penzionu se  pohybují  na vlastní nebezpečí a jsou si  vědomi  nutnosti  zvýšit ostražitost na schodišti při návratu  z restaurace na pokoj.
 19. Jsou si vědomi, že i v okolí penzionu sepapírky od tatranek, PET láhve, nedopalky atd. se odkládají do odpadkového koše, a to i v noci, když je nikdo nevidí.

TOPlist

TOPlist

Mapa

Penzion Hamry:
mapa
satelitní mapa

GPS souřadnice:
49° 21' 57.012" North
16° 25' 33.214" East

Příjezd:
od Prahy z D1
od Brna z D1

z Brna přes Kuřim

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hotely, penziony a další ubytování v ČR, Tišnov - Tišnov